Koncert Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln
Kempten

sob. 4 paź 2025
20:00

Bilety

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln
4 października 2025 r. Max Raabe & Palast Orchester przyniosą swój uroczy program „Hummel streicheln” do bigBox Allgäu w Kempten, oferując wieczór, w którym nienaganne aranżacje retro, błyskotliwe teksty i elegancka teatralność łączą się z pełnym, bujnym brzmieniem orkiestry i wyrafinowaną oprawą sceniczną. Fani mogą spodziewać się mieszanki ukochanych klasyków i utworów z repertuaru „Hummel streicheln”, wykonanych z charakterystycznym, aksamitnym wokalem, precyzyjną współpracą muzyków oraz figlarną choreografią, która przemienia każdą piosenkę w małą teatralną perełkę. Akustyka bigBox Allgäu i przestronne miejsca siedzące tworzą idealne warunki dla tego wyjątkowego koncertu, dlatego warto zarezerwować bilety zawczasu, by uniknąć rozczarowania. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim wielbicielem, czy odkrywasz Maxa Raabe po raz pierwszy, wieczór obiecuje wyrafinowaną rozrywkę, olśniewającą muzykalność i niezapomniany wieczór w Kempten.

Lineup

Max Raabe & Palast Orchester

Max Raabe & Palast Orchester

SPRAWDŹ TERMINY
Nowe koncerty
W trasie

Inne koncerty Max Raabe & Palast Orchester

Koncerty międzynarodowe

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln, Deggendorf

sob. 19 wrz 2026 20:00 - Stadthallen Deggendorf Gmbh, Niemcy

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln, Rosenheim

niedz. 20 wrz 2026 20:00 - Kultur + Kongress Zentrum, Niemcy

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln, Augsburg

pon. 21 wrz 2026 20:00 - Kongress Am Park Augsburg, Niemcy

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln, Esslingen Am Neckar

wt. 22 wrz 2026 20:00 - Neckar Forum, Niemcy

Max Raabe & Palast Orchester, Bergen

wt. 29 wrz 2026 20:00 - Forum Scene, Norwegia

Max Raabe & Palast Orchester: Night and Day , Helsinki

pt. 2 paź 2026 20:00 - FINLANDIA-TALO, Finlandia

Max Raabe & Palast Orchester: Night and Day , Helsinki

sob. 3 paź 2026 20:00 - FINLANDIA-TALO, Finlandia

MAX RAABE & PALAST ORCHESTER, Malmö

niedz. 4 paź 2026 19:30 - Malmö Live Konserthus, Szwecja

Max Raabe & Palast Orchester, Sztokholm

pon. 5 paź 2026 19:00 - Cirkus, Szwecja

Max Raabe & Palast Orchester, Sztokholm

wt. 6 paź 2026 19:00 - Cirkus, Szwecja

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln, Passau

śr. 4 lis 2026 20:00 - Dreiländerhalle, Niemcy

Max Raabe & Palast Orchester - Hummel streicheln, Bayreuth

czw. 5 lis 2026 20:00 - Oberfrankenhalle, Niemcy
Odkryj koncerty ulubionych artystów

Fani interesują się też

Więcej koncertów
ad